Paslaugos

ką mes darome

PASLAUGOS

separateur

Stiklų servisas

Stiklų servisas atlieka šias specializuotas paslaugas:

  • Stiklų keitimas
  • Įtrūkimų taisymas
  • Priekinių bei galinių stiklų perklijavimas, vandens bėgimo atveju
  • Veidrodėlių klijavimas

Servise aptarnaujami tiek lengvieji automobiliai, tiek mikroautobusai, autobusai ir krovininiai automobiliai.

Aukštos kvalifikacijos specialistai operatyviai pakeis priekinius, šoninius ar galinius transporto priemonių stiklus, darbe naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas,  darbo įrankius, o stiklus pirkdami tik iš patikimų tiekėjų – žymiausių pasaulio automobilių stiklų gamintojų. Visiems darbams, atliktiems mūsų servisuose, suteikiama ilgalaikė garantija.

Stiklų pardavimas

Arūno Vailionio individualiosios įmonės „Autoglass.LT“ asortimente tik žymiausių automobilių stiklų gamintojų GUARDIAN, NORDGLASS, PILKINGTON, AGC  (buvęs SPLINTEX), BENSON IR FY stiklai, skirti europietiškiems, korėjietiškiems, japoniškiems, amerikietiškiems automobiliams, autobusams, mikroautobusams bei vilkikams.

Bendradarbiaudama su patikimais tiekėjais – žymiausiais pasaulio stiklų gamintojais- mūsų įmonė klientui gali pasiūlyti labai platų ir įvairų automobilių stiklų pasirinkimą. Bendrovė yra pajėgi patenkinti ir retų automobilių modelių savininkų poreikius – specialiai jiems priimami užsakymai stiklų parvežimui iš įvairių užsienio šalių. Savo veikloje su stiklų gamintojais, bendraudama be tarpininkų, mūsų įmonė gali pasiūlyti konkurencingą kainą bei trumpus produkcijos pristatymo terminus.

Bendrovė užsiima  didmenine automobilių stiklų prekyba ir operatyviu jų pristatymu į visus Lietuvos miestus, eksportu į užsienio šalis.

Turime galimybe stiklų tiekimui statybinei bei žemės ūkio technikai, taip pat oziniams kranams.

Mobilus servisas

Arūno Vailionio individualioji įmonė ,,Autoglass.LT’ atlieka stiklų keitimo paslaugas kliento pageidaujamoje vietoje.

Autobusų stiklai, vilkikų stiklai dažniausiai keičiami pas klientą, taip išvengiant sunkiasvorio transporto eksploatavimo miesto gatvėmis. Lengvųjų automobilių vairuotojams ši paslauga dažniausiai praverčia tuomet, kai automobilis dėl vienų ar kitų priežasčių negali važiuoti sava eiga. Detalesnę informaciją, apie mobilaus stiklų serviso komandos atvykimo įkainius bei sąlygas, galite sužinoti susisiekę su MUMIS!

Turite klausimų? +370 620 95996

Skambinkite visais klausimais!